Kerkohet Staf

  • Tiranë
  • 908
  • Tiranë
  1. Kerkohet Staff Punonjesish
    Bar Restoren Si Dielli tek Pazari i ri Tirane Kerkon te punesoje Staff.

    Ofrohen Kushte te mira pune si dhe pagese e kenaqshme.
    Te interesuaret te kontaktojne ne (0673569918)