Benz Ml250

 • Vlorë
 • 677
 • Vlorë
 1. Shitet
  Benz ML250                               AMG LINE
  Viti 2015
  Motorr 2.1 Nafte
  107 mij km
  4 pistona
  200 kuaj fuqi
  Model amerikan
  Full option
  Ngjyra:Gri metalizato jashte dhe lekure e zez plus alcantara brenda
  Baxha dopjo panoramik gjith çatia
  Gjendja e mir estetike dhe xhenerike ska asnje lloj defekti
  Çmimi:26,000€