Kerkohet Pjatalarese

 • Vlorë
 • 895
 • Vlorë
 1. Ofrohet Vend Pune • Pjatalarese

  RESTORANT NE HIMARE KERKON TE PUNESOJE PER SEZONIN VEROR: PJATALARESE.

  Ofrohet: Pagese e kenaqshme, ushqim dhe strehim i siguruar.

  Adresa: Himare.
  Kontaktoni ne Viber 0694614931 ose Whap ne Telefon 00306982007790