Kerkohet Parukiere

 • Tiranë
 • 730
 • Tiranë
 1. Beauty Flow kerkon te punesoje parukiere me eksperience.
  Karakteristikat e kandidates:
  – Mosha deri ne 30 vjec
  – Eksperience mbi 5 vite

  Salloni eshte i kompletuar dhe me personel te kualifikuar. Paga shume e kenaqshme me perqindje.

  Adresa: Rruga Shyqyri Brari, Tirane
  Mirepresim cdo te interesuar te kontaktoje ne 0672042924