Kerkohet Operator/e

 • 593
 1. NXITONI VENDE TE LIRA OPERATOR/E PER GJUHEN GJERMANE OSE SPANJOLLE

  Ajo cka ne ofrojme :
  -Pagesa dhe bonuse te larta.
  -Rritje profesionalisht.
  -Trajnime profesionale falas.
  -Kontrate te rregullt pune.
  -Part-time ose full-time.
  -Fundjava pushim
  -Ambjent komod dhe dinamik.
  -Sherbime mjekesore dhe estetike falas.

  Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne :
  [email protected]

  Per me shume informacion mund te na shkruani ne Whats’app ne numrin e telefonit +355697079507