Kerkohet Motorrist/e

 • Tiranë
 • 862
 • Tiranë
 1. KERKOHEN MOTORRISTE NE TIRANE 📌Kushte shume te mira pune,
  📌Motorrin e ka kompania (mund te perdorin dhe te tyren)
  📌Rroge baze 40.000 leke

  Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere:
  -Te kene eksperience ne kete fushe.
  -Te kene leje drejtimi per mjetin.
  -Te jene te komunikueshem.
  -Te jene fleksibel ne orare.

  Vendi i punës:Tiranë.
  Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 0699432617