Kerkohet Konsulent Imobilar

  • Tiranë
  • 662
  • Tiranë
  1. Kerkohen Konsulent Imobilar
    ZYRA SKY 21 PROPERTY Me adrese ne Rr.Myslym Shyri prane karburant Kastrati, kerkon te punesoje konsulent imobiliar.
    Kerkohen persona serioze, te afte te menaxhojne punen ne grup dhe komunikimin me klientet. Arsimi i larte (Kusht).
    Te interesuarit te me kontaktojne në: +355697006650