Kerkohet Banakiere dhe nd Banakiere

 • Tiranë
 • 666
 • Tiranë
 1. Kerkohet banakiere dhe
  ndihmese banakiere (femer), ne Tirane, Pazari i Ri.

  Kushte te mira pune, page e
  kenaqshme.

  Te interesuarat te kontaktojne ne
  067 35 69 918