Kerkohet Banakier & Kamarier

 • 146
 1. @njoftime_pune_vende_pune
  Kerkoj Banakier Dhe Kamarier Turni Dyte

  Bar kafe 83 kërkon të punësojë banakier, kamarier per turnin e dyte ora: 14.30-23.00.

  Adresa: Rruga “Marko Boçari”. Mbi shkollën “Petro Nini Luarasi”. Paga bazë
  25 000 lek/muaj.

  Ju lutem kontaktoni në numrin 0695447665