Kerkohet Agjent Telefonik

 • Kavajë
 • 568
 • Kavajë
 1. Ofrojme Pune Forex: GREQISHT
  ON CALL INTERNACIONAL nje kompani e suksesshme ne tregun e telemarketingut eshte ne kerkim te kandidateve qe kane njohuri shume te mira te gjuhes: GREKE per rolin e agjentit telefonik.
  Kerkesat:
  • Njohuri e gjuhes Greke
  • Pervoja ne sektor perben Avantazh
  •Kerkojme njerez me energji pozitive dhe shpirt skuadre per arritjen e objektivave
  Ofrohet:
  •Kontrate pune ne baze te legjistlacionit shqiptar
  •Bonuse dhe perqindje shume te larta
  •Orare pune 10:00 me 19:00, fundjava pushim
  Dergoni cv tuaj ne :E-mail: [email protected]

  Nr. Tel: 0693706102
  Adresa: Rruga e Kavajes ,Qender, prane Raiffeisen Bank