Kerkohet Agjent Imobiliar

 • 746
 1. Po kërkon për një punë të re?
  Një punë energjike, e pavarur, që të rrit çdo ditë profesionalisht, një punë në të cilën mund të bësh para aq sa do ti?
  Provo të jesh Agjent Imobiliar, dhe s’do duash më kurrë të ndryshosh punë 😉🙂.
  Billion G & G Group, po kërkon pikërisht dikë si ti. Për tu bërë pjesë e skuadrës tonë, mjafton të aplikosh duke dërguar CV tënde në [email protected].
  Agjente me eksperiencë pune!
  Pagë bazë plus komisione!

  Kontakt 0692033500.