Kerkohen 30 Operator

 • 151
 1. @njoftime_pune_vende_pune
  Kerkohen 30 Operatore Per Sherbim OutBound Call Center.

  Kerkohen 20 operatore per sherbim OutBound call center.
  Nese jeni njohes i mire i gjuhes: Angleze ; Gjermane ; Italian ; Franceze ose Greke , jeni personi qe po kerkojme.

  Zyra jone e re ne Elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
  Pas suksesit ne qytetin e Tiranes prej 7 vitesh , po zgjerohemi dhe ne qytetin e Elbasanit.
  Ofrojme mundesi pune full time ose part-time (6ore ne dite)

  Dergoni CV tuaj tek [email protected]
  Ju mirepresim !