Shtepi ne shitje
E re

  • Fier
  • 180

Shitet shtepi private ne qytetin e Fierit,lagjia 1 Maj.Shtepia eshte  2 kateshe ku secili kat  eshte nga 200 m2.Kati i pare eshte i perber nga 2 dhoma+tualet +sallon+kuzhine +ballkon,ndersa kati i dyte ka 3 dhoma gjumi +sallon+ tualet+ballkon. Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha dhe me hipoteke.