Kerkohet Staf

 • 966
 1. ☆Kerkohen Staff Urgjent ( Vetem Vajza )
  ** GOLDEN CLUB TeToVE **
  KERKOHEN URGJENT Staff Vajzash !
  Kamarjere , Banakjere dhe
  Hostes !

  Vajza të moshës 18-28 vjece.Te jenë Te paraqitshme Te komunikueshme. Akomodimi dhe ushqimi falas.
  Cfare prisni ?
  Paga 600 Euro – 1200€ / muaj + bakshishe,
  Pagesa ne varesi te llojit te pozicionit qe ju zgjidhni .
  Me dokumenta pune dhe Me nje siguri te lartë.

  Për me teper informacion na kontaktoni vetem ne Whatsapp .
  Faleminderit ! Ju mirepresim !
  Cel. : +355699377468