Kerkohet Shitese

  • 501
  1. Kerkohen shitese per turn paradite dhe pasdite. Te interesuarat te telefonojne ne numrin e mesiperm.
    Adresa: Don Bosko, Furre Buke Pasticeri Permeti
    Tel: +355682128446