Kerkohet Operator/e

 • 792
 1. ESHTE KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !!!!!!!
  NXITONI
  VENDE TË LIRA PUNE CALL CENTER
  KERKOHEN OPERATOR/E PER GJUHEN GJERMANE 🇩🇪DHE SPANJOLLE 🇪🇸 OFROHEN
  💵 Pagesa dhe bonuse të larta.(70.000 AL +Superbonuse)
  👔Rritje profesionalisht.
  -Trajnime falas.
  📃 Kontrata të rregullta pune.
  -Punesimi :Part-time ose Full-Time.
  🏡 Fundjava pushim.
  -Ambjent komod dhe dinamik .

  Te gjithë të interesuarit te dergojne CV në 📩 :
  [email protected]
  Per më teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ose shkruani ne Whatsapp :
  📞+355 697079507