Kerkohet Operator/e

 • 919
 1. KERKOHEN OPERATOR/E PER GJUHEN GJERMANE DHE SPANJOLLE

  OFROHEN
  Pagesa dhe bonuse të larta.(70.000 AL)
  Rritje profesionalisht.
  -Trajnime falas.
  Kontrata të rregullta pune.
  -Punesimi :Part-time ose Full-Time.
  Fundjava pushim.
  -Ambjent komod dhe dinamik .

  Te gjithë të interesuarit te dergojne CV në :
  [email protected]
  Per më teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ose shkruani ne Whatsapp :
  +355 697079507