Kerkohet Operator

 • 2 273
 1. ESHTE KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT!

  Keni njohuri te gjuhes Gjermane, Italiane apo Spanjolle?
  Aplikoni tani, vende te lira si agjent telefonik.

  KUSHTET QE OFROJME:
  1.Kontrata te rregullta sipas legjislacionit.
  2.Rroga mujore 500-550 €
  3.Bonuse Extra dhe me te lartat ne treg
  4.Fundjava dhe festat pushim.
  5.Trajnime Falas.
  6.Sherbime mjekesore falas.

  Na shkruani ne Whats’app: +355694476198
  📩Ose dergoni CV ne: [email protected]