Kerkohet Kamarier & Banakier

 • Tiranë
 • 727
 • Tiranë
 1. Kerkohen Te Punesohen Banakiere & Kamariere
  Bar Xhoni kerkon te punesoje Kamarier/e & Banakier/e.

  Ofrohen Kushte te Mira Pune si dhe Pagese e Kenaqshme. Preferohet me Eksperience Pune.

  Te intetesuarat te kontakotjne ne: +355693080921
  Adresa: Rruga Teodor Keko, prane Alfa Bank