Kerkohet Kamairer

  • 635
  1. Bar kafe “lucky you” ofron vend pune kamarier.
    Lokali ndodhet te kryqezimi i rruges “4 deshmoret” dhe “Riza Cerova”.
    Nr kontakti 0699434331