Kerkohet Guzhinier,Kamarier & Picajol

  • 1 076
  1. Kerkohen Punonjes Restoranti (Guzhinier • Kamarier • Picajol)
    Bar Restorant Piceri Besdoni kerkon staf punonjesish. Kerkohen Guzhinier, Kamarier dhe Picajol.

    Ofrohen Kushte te mira pune si dhe pagese e kenaqshme.

    Adresa: Mali i Robit, Rruga Qetesia, Qerret
    Tel: +355 69 251 7545