Kerkohet Banakier/e & Kamarier

 • Tiranë
 • 237
 • Tiranë
 1. njoftime_pune_vende_pune
  Kerkoj Staf: Banakier / Banakiere & Kamarier

  Rio Longu coffee kerkon staf te ri:

  – Banakiere me eksperienc pune mbi 3 vjet ne banak turrni i pare. 35000 mije leke te reja
  – Banakier me eksperenc punen dhe te di te bej coktele turrni i dyte paga me marrveshje
  – Kamarier turrni i dyte 18000 mije leke te reja

  Te gjith te interesuarit te kontaktojne ne nr 0699774914 lokali per momentin po restaurohet dhe hapet per festat e fundvitit. Adresa: Tirane!