Kerkohet Agjente Telemarketingu

 • 617
 1. Koha Te Ndryshoni Te Ardhurat
  Kerkohen agjente telemarketingu me / pa eskperience per gjuhet: Spanjisht, Gjermanisht.
  Ajo cka ofrojme eshte :
  -Pagese teper e kenaqshme.(70.000 AL )
  -Bonuset me te larta ne treg.( <1000 Euro)
  -Fundjava pushim.
  -Trajnime profesionale me staf te specializuar nqs iu mungon eksperienca .
  -Mundesi rritjeje profesionale dhe karriere te sigurte .
  -Komoditet ne pune dhe stabilitet ekonomik dhe social.
  – Kontrate te rregullte pune sipas legjislacionit.

  Kerkohet:
  Zoterim i gjuhes perkatese ne nivel mesatar ne komunikim.
  Ambicie dhe deshire per te punuar.
  Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit.

  Na kontaktoni ose na shkruani ne Whatsapp ne numrin e telefonit : 0694476198
  Dergoni CV ne e-mail: [email protected]