Kerkohet Agjent/e Telefonike

 • 807
 1. Po kerkojme agjente telefonike per gjuhen gjermane dhe spanjolle!
  Kusht i domosdoshem: njohje shume e mire e gjuhes gjermane ose spanjolle. – Eksperienca e meparshme perben avantazh.
  – Aftesi te mira komunikimi dhe ambicie per te punuar.
  Ofrohet :
  – Pagese baze 70.000 ALL + bonuse te kenaqshme ditore, – javore dhe mujore.
  – Pozicione vakante Part Time dhe Full Time.
  – Fundjavat pushim.
  – Kontrate e rregullt pune.

  Per aplikime kontaktoni:
  Tel/ Whatsapp: 0697091948
  Email: [email protected]