Kerkohen 2 Kamariere

 • Tiranë
 • 779
 • Tiranë
 1. Bar North london kerkon te punesoje
  2 kamariere femer me eksperience pune

  Pagesa shum e mire +siguracionet. Kushte punes shum te mira

  Addresa: Perballe Ring Center zogu i zi
  Te interesuaret te kontaktojne ne tel dhe whatcap ne nr +35568491353