Fiat Croma
E re

  • 791

Fiat croma viti 2009 benzin-gas (landi renzo) e targuar ne gjendje shume te mire .210.000 km .cambio manuale xhama te zi origjinal,goma 90%,sensore parkimi mbrapa .e disponueshme per cdo lloj prove dhe kontrodhi nga ana juaj….SUPER CMIM 4000 EURO.•NA KONTAKTONI NE 0696433013