SHITET B CLASS.
E re

  • Tiranë
  • 757
Price: 5,500Euro
  • Tiranë

➡️SHITET B CLASS.
➡️VITI 2007.
➡️AUTOMATIKE.
➡️MOTORRI 2.0 NAFTE.
➡️E ARDHUR NGA ITALIA.
➡️ME DOGANE TE PAGUAR .
➡️220.000 KM ORIGJINALE.
➡️SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE.
➡️SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA, KOMANDA NE TIMON, NAVI TE MADH , SEDILJE GJYSEM LEKURE GJYSEM COPE SHUME TE PASTRRA , 4 GOMA 95% TE REJA, ETJ…
➡️CMIMI 5500€ I DISKUTUESHEM .      •NA KONTAKTONI NE 0675899214