Shitet ambjent biznesi prane Universitetit Aleksander Xhuvani,Elbasan
E re

  • Elbasan
  • 227
  • Elbasan

Okazion‼️

~Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.

~Adresa:Lagja partizani,Rruga Ismail Zyma,Elbasan📍

~Ambjenti i brendshem 34m² pa perfshir veranden.📐

~Çmimi 25 000 €

📞 0693857155