Shitet ambjent biznesi ne Elbasan/Kraste
E re

  • Elbasan
  • 206
  • Elbasan

OKAZION‼️
■Shitet super ambjent biznesi në qytetin e Elbasanit.
▪︎Vendodhja:Krastë,Elbasan.
▪︎E pozicjonuar në një hapsirë tepër të gjerë , larg zhurmës së qytetit.
▪︎Me dokumentacion të rregullt dhe një sipërfaqe të konsiderueshme.
▪︎Ambjent funksjonal.
■Çmimi : 600 000€
▪︎Për më shumë detaje kontaktoni në:
📞+355693857155