Peugeot
E përdorur

  • Durrës
  • 705
Price: 3,900Euro
  • Durrës

PEUGEOT 308 AUTOMATIKE MOTORRI 1.6 NAFTE, MARSHA NE TIMON +/- , KLIMA 2 ZONALE , PILOT AUTOMATIK SHPEJTESIE , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE.
VENDODHJA DURRES.
CMIMI I DISKUTUESHEM 3900€.•NA KONTAKTONI NE 0675899214