Land rover
E përdorur

  • Tiranë
  • 769
Price: 7,200Euro
  • Tiranë

📌 Land Rover Freelander
• Viti 2007
• Motorr 2.2 nafte
• Kambio automatike 4×4
• Sallon lekure, sedile elektrike+memorie, klima, radio cd+tel, komanda ne timon, pasqyra me palosje
• Pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa etj
📌 Çmimi 7.200 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱