FIAT GRANDE PUNTO
E përdorur

  • Durrës
  • 1 010
Price: 3,200Euro
  • Durrës

➡️FIAT GRANDE PUNTO 2009
➡️MOTORRI 1.4 BENZIN-GAZ.
➡️154.000 KM ORIGJINALE.
➡️VENDODHJA DURRES.
➡️SHUME E PASTER SI MAKINE SI BRENDA DHE JASHT, GOMA TE REJA , TEPER EKONOMIKE.
➡️ÇMIMI 3200€ .
➡️ME DOGANE TE PAGUAR .
➡️0675899214