Apartament ne shitje
E përdorur

  • Pogradec
  • 249
Price: 55,000.00Euro - 60,000.00Euro
  • Pogradec

Apartamente për shitje në qytetin e Pogradecit. Apartamentet janë të pozicionuar në zonë afër liqenit të Pogradecit. Favorizuar nga një pamje e mrekullueshme e liqenit. Secili prej ato me një sipërfaqe të konsiderueshme e cila ndryshon nga 120-130 m2. Një territor i artikuluar që përfshin dhomën e gjumit, kuzhinë, dhomë ndenjeje dhe tualet. Apartamentet në pyetja është e mobiluar. Gjatë gjithë ditës ka dritë natyrore dhe ndriçim i mirë brenda apartamenteve. Ideale për duke jetuar Secila prej tyre  nga 55000 € -60000 €.Per me shume informacione na kontaktoni ne 355693857155.