Tirane – Ali Demi – Rr. Idriz Dollaku (prane burgut) shitet 1+1 me hipoteke, 60m2, çmimi 42.000€
E përdorur

  • Tiranë
  • 1 136
  • Tiranë

Tirane – Ali Demi – Rr. Idriz Dollaku (prane burgut) shitet 1+1 me hipoteke, 60m2, çmimi 42.000€. Apartamenti eshte kati i 5-te, pallat ekzistues, i parregulluar, me uje selite 24 ore. (pa depozite) Gjithashtu, hyrja perbehet nga nje korridor i bollshem, i cili lidh 1+1+banje dhe nje ballkon qe shtrihet sa gjatesia e ambientit ndenjes (kuzhines).
*Orientimi jug-perendim.

Ju lutem, kontaktoni:
+355 67 729 4096 (tel)
+355 67 477 0202 (whatsapp)