Toyota

  • Vlorë
  • 453
  • Vlorë
  1. Shitet:Toyota 2006 3.0 (2998cc)Naft
    0692077466,235000km,sedilje lekur,60%goma,Shume e paster nga brenda dhe ne gjendje shum te mir xhenerike.
  2. For sale: Toyota 2006 3.0 (2998cc) Naft
    0692077466,235000km, leather seats, 60% tires, Very clean inside and in very good general condition.