RANGE ROVER-LAND ROVER
E re

  • 573

SHITET:RANGE ROVER-LAND ROVERHSE TD6,DIESEL 3.0,ViTI 2016 MODEL AMERICAN,E DISPONUESHME PER NJE MUAJ.PER CDO INFORMACION NA SHKRUANI NE DM.
-SHERBIMET E SAPO BERA NE KONCESIONAR LAND ROVER MIAMI
-GOMA ME VETEM 1000 km POTHUAJ TE REJA
-PASTILJE FRENO TE SAPO VENA TE REJA
-SHERBIMET E KONFERMUARA TE KONCESIONARI LAND ROVER MIAMI
-126.500 MIJ MILIE ME SHERBIME TE KRYERA NE KOHE
-ME DYER THITHESE
-BATERIA SAPO E NDERUAR
-BALANCE RROTASH DHE KONVERGENCE SAPO E BERE
-FULL XHAM PANORAMIK
-SEDILE ME NGROHJE DHE FTOHJE
-TIMON ME NGROHJE
-SISTEMI KLIMATIZAROR INDIPENDENT PARA DHE MBRAPA
-KAMERA 360 GRADE.                                       -Xhama te zinj nga fabrika