Ford Focus 2010 benzine 1.6 automatike 50,000 km – 4,800 EUR
E përdorur

  • Tiranë
  • 344
  • Tiranë

Shes Ford Focus versioni ”Ghia” ne perdorim personal.

1.6 benzine, prodhim 2010, kambio automatike, me vetem 50,000 km (blere i ri tek Ford), sensore parkimi prapa, tavan panoramik, A/C digital me 2 zona rregullimi, xhamat te gjitha elektrike prapa te zinj origjinale, kompjuter bordi, radio CD, komanda ne timon, sensor shiu, mbeshtetese krahu te sediljet perpara dhe prapa, mbyllje qendrore nga brenda dhe me pult nga jashte, tapiceri bezhe & kafe, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, te gjitha serviset tek Ford me liber, taksa siguracion kolaudim deri në gusht 2022.

 

 

Ndodhet ne Tirane, nuk nderrohet me makine tjeter.

 

 

Cmimi 4,800 EUR.

 

Dergo WhatsApp/Viber ne 069 40 100 36

Details

: