B CLASS
E përdorur

  • Tiranë
  • 940
  • Tiranë

➡️SHITET B CLASS.
➡️VITI 2008.
➡️MOTORRI 1.8 NAFTE.
➡️E SAPOARDHUR NGA ITALIA.
➡️ME DOGANE TE PAGUAR .
➡️220.000 KM ORIGJINALE.
➡️SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE.
⚠️CMIMI 4300€ OKAZION⚠️☆NA KONTAKTONI NE 0695899214.