📌 Mercedes B-Class
E përdorur

  • Tiranë
  • 1 254
Price: 15,500Euro
  • Tiranë

📌 Mercedes B-Class
• Viti 2016
• Motorr 2.0 nafte
• Kambio automatike
• Navigator, klima, radio cd+usb+tel, komanda ne timon, pasqyra me palosje, start&stop
• Pilot automat, goma te reja, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa etj
📌 Çmimi 15.500 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱