📌 Toyota Corolla Verso
E re

 • 1 865
 1. 📌 Toyota Corolla Verso
  • Viti 2005
  • 6+1 vende
  • Motorr 2.2 nafte
  • Kambio manuale 6 marshe
  • Klima, navigator, radio cd+dvd
  • Kompiuter bordi
  • Pilot automat, komanda ne timon
  • Kamera parkimi para dhe mbrapa
  • Xhama te zinje origjinale etj…
  📌 Çmimi 4.500 euro me dokumenta te paguara per 1vit.
  📌 Tel.0695500905 📱