📌 Range Rover Sport
E re

 • 2 606
 1. 📌 Range Rover Sport
  • Viti 2011
  • Motorr 3.0 nafte
  • Kambio automatike 4×4
  • Sallon lekure
  • Sedile elektrike
  • Navigator, klima, radio cd+tel+iPod+usb
  • Pilot automat
  • Komanda ne timon, pasqyra me palosje
  • Impiant fonie harman/kardon
  • Larje feneresh, drita led+ xenon bixenon
  • Sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa
  • Xhama te zinje origjinale, goma te reja pirelli etj…
  📌 Çmimi 17.900 euro me dogane te paguar.
  📌 Tel.0695500905 📱