📌 Land Rover Discovery 3
E re

  • 1 812

📌 Land Rover Discovery 3
• Viti 12/2006
• Motorr 2.7 nafte
• Kambio automatike 4×4
• 6+1 vende
• Sallon lekure
• Navigator, klima, radio cd+aux+tel
• Komanda ne timon
• Pilot automat
• Pasqyra elektrike+me palosje
• Sensore parkimi para dhe mbrapa
• Goma te reja etj
📌 Çmimi 7.800 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱