📌 Ford Kuga
E re

  • 1 632

📌 Ford Kuga
• Viti 2012
• Motorr 2.0 nafte
• Kambio automatike 4×4
• Sallon lekure
• Ngrohje sedilesh
• Klima, radio cd+tel+aux, kompiuter bordi
• Pilot automat
• Xhama te zinje origjinale
• Komanda ne timon
• Sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa etj…
📌 Çmimi 11.900 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱