📌 Ford Kuga Titanium
E re

  • 1 670

📌 Ford Kuga Titanium
• Viti 2014
• Motorr 2.0 nafte
• Kambio automatike 4×4
• Tavan panoramik+baxha xhami
• Klima, navigator, radio cd+tel+aux+usb
• Pilot automat
• Pasqyra me palosje, komanda ne timon
• Xhama te zinje origjinale
• Sensore parkimi para dhe mbrapa
• Kamera parkimi
• Dy celesa, bagazh elektrik etj…
📌 Çmimi 15.500 me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱