📌 Bmw 320
E re

  • 2 396

📌 Bmw 320
• Viti 2007
• Motorr 2.0 nafte
• Kambio automatike
• Sallon lekure
• Klima
• Radio cd+aux
• Komanda ne timon
• Dy celesa
• Drita xenon
• Sensore parkimi para dhe mbrapa
• Larje feneresh etj…
📌 Çmimi 4.900 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905