📌 Audi A8 Quattro
E re

 • 2 019
 1. 📌 Audi A8 Quattro
  • Viti 2010
  • Motorr 4.2 nafte
  • Kambio automatike 4×4
  • Sallon lekure, sedile elektrike+memorie
  • Radio cd+ dvd+ aux+ tel+ bluetooth
  • Kompiuter bordi, navigator
  • Komamda ne timon
  • Drita led xenon bixenon
  • Pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa
  • Dy celesa
  • 4 goma te sapo montuara te reja.
  📌 Çmimi 19.500 euro me dokumenta te paguara.
  📌 Tel.0695500905 📱