📌 Audi A7
E re

  • 2 050

📌 Audi A7 S-Line Quattro
• Viti 2012
• Motorr 2.99 cc nafte
• Kambio automatike 4×4
• Sallon lekure, klima, navigator, radio cd+aux+tel, pasqyra me palosje
• Pilot automat, start&stop, sensore parkimi para dhe mbrapa
• Drita led+xenon bixenon, larje feneresh, dy celesa etj
📌 Çmimi 21.900 euro me dogane te paguar.
📌 Tel.0695500905 📱